glowna1

logo
glowna1

O KANCELARII

Obserwując potrzeby rynku prawniczego doszłyśmy do przekonanie, że istnieje potrzeba połączeniu potencjałów naszych Kancelarii. Wynikiem czego sprawy naszych Klientów załatwiane są nie tylko znacznie sprawnej, ale co najważniejsze są konsultowane w profesjonalnym gronie co daje wielopłaszczyznowe spojrzenie i obsługę na najwyższym poziomie.  Do każdego ze swoich Klientów i jego sprawy podchodzimy w sposób indywidualny, co pozwala na zaplanowanie odpowiedniej strategii w rozwiązywaniu prawnych problemów i wypracowaniu optymalnych rozwiązań w każdym przypadku.

Filozofia naszej Kancelarii opiera się na profesjonalizmie, dużym doświadczeniu i dyskrecji. Gwarantujemy szybkość reakcji na problemy naszych Klientów, lojalność oraz wysokie kwalifikacje. Dodatkowo nasi Klienci mogą liczyć z naszej strony na  empatię, kontaktowość oraz  działanie ukierunkowane na cel.

SPECJALIZACJE

Nasza Kancelaria specjalizuje się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych.

PRAWO GOSPODARCZE

PRAWO RODZINNE

PRAWO CYWILNE

PRAWO KARNE

ZESPÓŁ

bergiel

adwokat

AGNIESZKA BERGIEL

+ 48 506 492 110
bergiel@adwokat-lublin.com

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marie Curie Skłodowskiej w Lublinie. Wpisana na listę adwokatów Izby Lubelskiej. Sztuki wykonywania zawodu adwokata uczyłam się pod okiem znakomitych adwokatów i radców prawnych. Aplikację odbyłam w kancelarii adwokackiej z wieloletnim, bogatym doświadczeniem, specjalizującej się w prawie cywilnym, prawie spółek handlowych, prawie rodzinnym i spadkowym. Od 2014 roku w ramach własnej kancelarii świadczę kompleksową pomoc prawną w zakresie usług dedykowanych dla przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. Zajmuję się problematyką szeroko pojętego prawa cywilnego w tym odszkodowań, umów handlowych, prawa pracy. Reprezentuję klientów w licznych procesach w sądach wszystkich instancji. Do każdego ze swoich Klientów i Jego sprawy  podchodzę w sposób indywidualny co pozwala na zaplanowanie odpowiedniej strategii w rozwiązywaniu prawnych problemów i wypracowania optymalnych rozwiązań w każdym przypadku.

adwokat

PAULINA BARTOSIEWICZ

– DROZD

+ 48 883 785 200
bartosiewicz@adwokat-lublin.com

W roku 2009 ukończyłam studia  na kierunku Prawo Stacjonarne Wydział Prawa i Administracji Uniwersytety Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie – i uzyskałam tytuł magister prawa. Ponadto w latach 2003 – 2006  studiowałam w Londynie na kierunku LLB na London Metropolitan University, gdzie uzyskałam tytuł Bachelor of Law. Następnie w roku 2007 ukończyłam kurs Bar Vocational Course w Inns of Court School of Law w Londynie, gdzie uzyskłam tytuł non practicing Barrister. Zawód adwokata w Polsce wykonuję od września 2013 r. W tym czasie wyspecjalizowałam się w sprawach z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego oraz gospodarczego. Prowadzę także szeroką i skuteczną praktykę  zakresie prawa rodzinnego. Mając na uwadze bardzo dobrą znajomość języka angielskiego, swoje usługi oferuję klientom anglojęzycznym. W celu poszerzenia swojej wiedzy i kwalifikacji w roku 2018 ukończyłam Podyplomowe Studia Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, na kierunku Akademia Spółek.

bartosiewicz

KONTAKT

ul.Krakowskie Przedmieście 41/2a
20-076 Lublin

adw. Agnieszka Bergiel

NIP 9222662947

+48 506 432 110

bergiel@adwokat-lublin.com

 

adw. Paulina Bartosiewicz – Drozd

NIP 7122987175

+48 883 785 200

bartosiewicz@adwokat-lublin.com